info@dermcorrect.ee

+372 5342 1152

Jaanika Kurm

Esteetilise meditsiini iluspetsialist ja Hiina meditsiini terapeud

JAANIKA on Dermcorrecti üks asutajatest kes on viimased 17 aastat olnud Esteetilise meditsiini iluspetsialist ning õppinud Dr. Bürklandi käe all, saades Hiina Meditsiini terapeudiks.

Ta aitab kaasa inimese sisemise, kui välimise heaolu loomisele nõelte abil. Ta on üks neist naistest, kes pooldab naiseliku ilu säilitamist ning teeb enda tööd suure kire ja armastusega pidevalt end täiendades.

Hiina meditsiini leidis ta enda jaoks 2019 aasta ning on aidanud mitmeid mehi ja naisi parema enesetunde taastamisel.

JAANIKA TEENUSED

TÄITESÜSTID

DR. ATNA on pikaajalise kogemusega ning üks tunnustatumaid oma ala spetsialiste.

Ta omab pikaajalist kogemust ning on spetsialiseerunud botuliintoksiinisüstide erinevatele tehnikatele. Samuti osaleb ta igaaastastel täiendkoolitustel, et muuta enda tööd veelgi kvaliteetsemaks.

Oodatud on kõik kliendid kes soovivad miimika või sügavaid kortse leevendada, kaotada või ennetada. Botuliintoksiini süstimis piirkondi ja võimalusi on mitmeid.

DR.ATNA TEENUSED

Dr. Janno Atna

Kirurg

botox-before-and-after
Before&After

MONIKA on DermCorrecti üks asutajatest, kes on ühtlasi ka Jaanika õde. Ta on töödanud iluvaldkonnas viimased 10 aastat ning täiendab end jooksvalt. Alles hiljuti sai ta emaks, seega on tema juurde ajad limiteeritud. Kui soovid kaunist sära oma nahale enne mõnda sündmust, hellitada end mõnusalt või parandada ebaühtlast nahastruktuuri, siis Monika on just see, kelle juurde meie juures pöörduda. Samuti teostab ta ka kulmude püsimeiki, mille kogemused tal ulatuvad 2011. aastasse.

MONIKA TEENUSED

OLED KINDLATES KÄTES

Meie soov on parandada inimeste naha tervist ja nende elukvaliteeti. Usume, et terve ja ilus nahk kuulub kõigile ja on enesekindluse ning edu alus. Meie eesmärk on, et meie töö tulemusena tunneb klient end tervema, enesekindlama ja õnnelikumana. Oleme siin selleks, et näidata inimestele kuidas nad saavad säilitada enda ilu nähes endiselt välja nagu nad ise.

  • Protseduure teostavad vaid meditsiiniharidusega õed ja arstid.
  • Kõik kasutatavad protseduurid ja aparaadid on heaks kiidetud Ameerika FDA (Food and Drug Adminstration) ja Euroopa Liidu Meditsiiniameti poolt.
  • Kehtiv Terviseameti luba nr L04301

+372 5342 1152

Rüütli 38, II korrus
Ilukabinet on avatud kokkuleppel