info@dermcorrect.ee

+372 5342 1152

RF LIFTING

RF lifitng ehk radio frequency on tõestatud tehnoloogia, mida kasutatakse naha vananemise ilmingute taandamiseks näol ja kehal. RF hooldusel soojendadatakse ülesse nahaaluskude, mille läbi nahk pinguldub ja kortsud taanduvad. Raadiolained läbivad naha sügavuti mõjutades dermist ja alusnahka. Naha välimus ja seisukord paraneb silmnähtavalt ning taastumisaega ei ole. 

RF lifting protseduur on valutu ning sobilik alates 30+ eluaastat. RF lifting ei sobi kliendile kellel on südamestimulaator. Parimaks tulemuseks tuleks teha läbi 4-8 korrane kuur ning tulemuse hoidmiseks ja värskendamiseks 8 nädalase intervalliga. Täpsem info Monikalt! 

Antud protseduur ei vaja taastumiseks aega ning saab kombineerida teiste CNC protseduuridega nt. happekoorimine, teemantlihvimine ja mesoporatsioon. 

RF liftingu kuuri tehase üheskoos nende CNC protseduuridega

Mida me saame RF-ga hooldada?

RF lifting on mitte-operatiivne naha lifting lõtvunud naha pinguldamiseks. Antud protseduur on ideaalne neile, kes pole veel valmis kirurgiliseks näonaha protseduuriks. 

Piirkonnad mida me hooldame:

  1. Otsaesine (tõstab kulme ja pinguldab otsaesist, taandab jooni ja kortse)
  2. Silmaalused (parandab naha struktuuri, nahk pakseneb ja silmaümbrus sileneb ja muutub toonilt ühtlasemaks)
  3. Põsed (tõstab koheselt põsesarnu)
  4. Poorid tõmbuvad kokku
  5. Näo keskjoon 
  6. Lõuajoon (parandab lõuajoone struktuuri ja lifting efekt koheselt pärasr protseduuri)
  7. Kael (pinguldab ja taandab kortsud kaelapiirkonnas)
  8. Dekoltee (pinguldab ja taandab kortsud)
  9. Käsivarred (pinguldab lõtvunud nahka ehk “batwings/bingowings”)

KKK

RF meetod on mitte invasiivne protseduur, kus ei kasutata tuimestust ega nõelu. Protseduur ei ole valik ning pigem meeldiv kogemus. 

Kasutades õiget intensiivsust on RF lifting protseduur valutu. Alustame alati madalama intensiivsusega ning tõstame intensiivsust järk järgult. Meie iluspetsialist Monika Kurm konsulteerib kliendiga ja küsim, kas ta tunneb end mugavalt.

Taastumiseks aega ei ole vaja. Mõnel juhul võib esineda naha punetust ja turset. Kõrvalnähud kaovad 24h jooksul. 

Esimest tulemust näed kohe pärast protseduuri. Nägu on rohkem pingul ja tunned ka ise erinevust. Paar nädala möödudes aga tulemus hakkab vaikselt langema. Parimaks tulemuseks oleks vaja 4-10 hooldust. Tulemuse hoidmiseks ja värskendamiseks 8 nädalase intervalliga. 

Soovituslik plaan: Esimesel kahe nädalal üks hooldus nädalas ja siis iga 2 nädala tagant 1 hooldus + toetav hooldus kord kuus. 

PS! Koduhooldus tooteid kasutades saavutate parima tulemuse! Meie ilukabinetis on osad tooted kohe saadaval ning tootede puudumisel saab meie ilutehnik tellida just teile sobivad tooted. 

Antud protseduur on sobilik alates 30 eluaastast.

RF lifting protseduur ei sobi kliendile kellel on südamestimulaator. Samuti ei sobi antud protseduur sulle, kui piirkond mida töödeldakse on antud hetkel  naha kahjustused nt. avatud haavad, dermatoosid, ekseem, herpes, skleroderma, abtsessid, allergiad, bakteriaalsed infektsioonid nahal. 

Vastunäidustatud RF liftingu protseduuri listi kuuluvad ka: epilepsia, rinnaga toitmine/rasedus, vereringehäired, pahaloomuliste kasvajate kahtlused, AIDS ja HIV infektsiooni ravimine kasutamine, neuroloogilised haigused, implantaadid hoolduse piirkonnas (käsivarred). 

Kahjuks RF liftingut ei tohi teha, kui sa oled rase või imetav ema.