info@dermcorrect.ee

+372 5342 1152

täitesüstid

Täitesüstid on esteetilised protseduurid, mis aitavad korrigeerida näojooni ja vähendada vananemisilminguid. Täitesüste süstitakse tavaliselt sügavamale naha alla, kus nad täidavad naha all olevaid tühimikke ja kortsukesi.

Kõige sagedamini süstitakse täitesüste nina-suujoonele, huultele, põskedele ja silmaümbrustele. Protseduuri ajal kasutatakse tavaliselt lidokaiini või muid lokaalanesteetikume, et vähendada ebamugavust.

Täitesüstide kõrvalmõjud võivad hõlmata kerget paistetust, punetust ja turset süstekohas. Harvadel juhtudel võivad tekkida tõsisemad kõrvalmõjud, nagu infektsioonid, allergilised reaktsioonid või verevalumid.

Täitesüste ei tohiks teha rasedad naised, imetavad emad või inimesed, kes võtavad teatud ravimeid. Enne täitesüstide tegemist on soovitatav rääkida oma arstiga ja arutada oma meditsiinilist ajalugu.

*Täitesüstide tulemus on tasane ja loomulik. Preparaat sisaldab ka tuimestavat ainet, mis teeb süstimise peaaegu valutuks. Taastumine on kiire ja lihtne, üldjuhul võib juba järgmisel päeval pärast protseduuri minna tööle ja kasutada meiki. Meie ilukabinetis kasutame Stylage preparaate.

Täitesüstid (ilusüstid) huultele:

  • huulte suurendamine: huulte täidlasemaks muutmiseks
  • huulte korrigeerimine: huulejoone parandamine
  • suunurga allavajumise raviks

Täitesüstid (ilusüstid) kortsudele:

  • peened pindmisete kortsude silumiseks
  • keskmiste ja sügavate kortsude (huulte, suunurkade ja nina ümber) silumiseks
  • näokontuuride parandamiseks

Täitesüstid (ilusüstid) põskedele ja lõuale:

  • põsesarnade ja lõua mahu taastamiseks
  • põsesarnadele ja lõuale soovitud kuju andmiseks
Milliseid näo piirkondi saab töödelda?

Kanavarbad

kortsukesed silma nurkades, mis tekivad naha loomuliku vananemisega, liigsest päikese käes olemisest ja suitsetamisest.

Kulmudevahelised kortsud

Kui kortsutame kulme siis tekivad kulmude vahele sügavad jooned, ehk „kurjuse kortsud“ või „11 kortsud“. Ajaga need süvenevad ja võivad häirima hakata.

“Suitsetaja” kortsud

Täitesüstide abiga saab neid kortsukesi siluda ja muuta välimust värskemaks.

Marionett-kortsud

tekivad suunurkadesse ja muudavad ilme kurvaks või kurjaks.

Huuled

Kitsad huuled ei ole ilmtingimata tingitud vanusest. Paljud naised ja mehed on sündinud õhukeste huultega. Täitesüstidega saab soovi korral lisada oma huultele volüümi.

Kasutame preparaati Juvederm Volbella, mis on spetsiaalselt välja arendatud huulte töötlemiseks. Volbella on pehme ja siidjas, mis võimaldab saavutada loomuliku tulemuse. Volbella sisaldab ka lidokaiini, mis tähendab, et protseduur on minimaalselt valulik.

Huulte täitesüstimise tulemus kestab kuni 12 kuud. Tulemus on näha kohe, kuid lõplik tulemus saabub paari nädala möödudes.

Nasolabiaalvolt

Need on naerukurrud ehk kurrud, mis paiknevad ninakülgedelt suunurkadeni. Enamasti on nad näha naerdes või rääkides, kuid ajaga võivad muutuda staatilisteks kortsudeks.

Põsed

Vananemisega kaasneb ka volüümi kadumine näolt. Prink ja selgepiiriline kontuur kaob. Põskedesse süstitud täiteaine on siin suureks abiks ja taastab naha pringi välimuse.

Dekoltee

Nahk kaotab aja jooksul oma elastsuse ja sileduse. Innukas päikesekummardamine kahjustab samuti nahka ja aitab naha vananemisele kaasa. Vananedes muutub nahk ka õhemaks, eriti kaela piirkonnas, mis samuti lisab meie välimusele aastaid juurde.

KKK

Täitesüstide toime kestus võib varieeruda sõltuvalt süstitud aine tüübist ja süstekohast. Tavaliselt kestavad täitesüstide tulemused mitu kuud kuni pool aastat, kuid mõnel juhul võivad tulemused püsida ka kauem.

Täitesüstid võivad olla veidi ebamugavad, kuid enamikul juhtudel kasutatakse süstimisel lokaalanesteetikumi, et vähendada ebamugavust ja valu.

Jah, täitesüste võib kombineerida teiste esteetiliste protseduuridega, nagu näiteks botuliintoksiini süstid või keemilised koorimised. Enne mitme protseduuri tegemist on soovitatav rääkida oma arstiga ja arutada võimalikke riske.

Täitesüstide kõrvalmõjud võivad hõlmata kerget paistetust, punetust ja turset süstekohas. Harvadel juhtudel võivad tekkida tõsisemad kõrvalmõjud, nagu infektsioonid, allergilised reaktsioonid või verevalumid.

Täitesüste ei tohiks teha rasedad naised, imetavad emad või inimesed, kes võtavad teatud ravimeid. Enne täitesüstide tegemist on soovitatav rääkida oma arstiga ja arutada oma meditsiinilist ajalugu.

Täitesüstide kasutamise alustamise aeg sõltub sellest, millist probleemi või seisundit soovitakse ravida. Täitesüstid on meditsiinilised protseduurid, mida kasutatakse mitmete esteetiliste ja meditsiiniliste seisundite raviks.

Näiteks, kui soovite kasutada täitesüste, et ravida vananemisilminguid nagu kortsud ja jooned, siis võib olla sobiv aeg alustamiseks siis, kui need märgid hakkavad tekkima või muutuma häirivaks. Teised seisundid, mille raviks võib kasutada täitesüste, hõlmavad näiteks aknearme, armkudede parandamist ja erinevate kehapiirkondade mahtude suurendamist.

Täitesüste saab teha enamikule patsientidest ja nende esmane kasutuseesmärk on kortsude silumine ja naha noorendamine. Täitesüste on mõningatel juhtudel võimalik kasutada ka armkoe raviks. Samuti sobivad täitesüstid patsientidele, kes soovivad lisada oma näole struktuuri ja volüümi. On äärmiselt oluline, et patsient on oma meditsiiniliste andmete asjus täiesti avameelne. Kui kannatate ükskõik millise haigusseisundi all või võtate ravimeid või on peres keegi, kes on hetkel haige, siis kindlasti rääkige sellest konsultatsioonis.

Täitesüstide taastumise aeg on tavaliselt lühike. Enamikul juhtudel võib inimene naasta normaalse tegevuse juurde kohe pärast protseduuri.

Täitesüstid on levinud kasutusel mitmetes piirkondades, näiteks nasolabiaalsed voldid (kortsud nina ja suu vahel), huulte täitmine, põsesarnade või lõua täitmine, kortsude täitmine otsaesisel või silmaümbruses, samuti nahaaluste defektide parandamine (akne, tuulerõugete või muu armi eemaldus).

Üldiselt ei soovitata täitesüste rasedatele või imetavatele naistele, kuna piisavalt uuringuid ei ole läbi viidud, et hinnata nende ohutust selles eluperioodis.

Meiki ei ole soovitatav panna kohe pärast täitesüsti protseduuri, kuid üldiselt võib kanda taaskord meik mõne tunni möödudes pärast protseduuri.

Kui huules on kõvem tükime pärast huulte täitesüsti, siis tuleb pöörduda oma iluspetsialisti poole esimesel võimalusel peale sinikate paranemist. Õigete võtetega saab seda läbi masseerides eemaldada.