TÄITESÜSTID (Stylage fillerid) Pärnus - DermCorrect- Esteetiliste iluprotseduuride kabinet Pärnus

ESTEETILISTE ILUPROTSEDUURIDE KABINET
Sisu juurde

TÄITESÜSTID (Stylage fillerid) Pärnus

TEENUSED

STYLAGE TÄITESÜSTID (Fillerid)
Vanusega väheneb nahas hüaluroonhappe tase, mille tulemusena meie nahk lõtvub, ilmuvad miimilised kortsukesed. Hüaluroonhappe preparaadid on esteetilises meditsiinis olnud kasutusel viimased paarkümmend aastat.

Stylage on innovaatiline, kõrgtehnoloogial Prantsuse hüaluroonhappe preparaat, mis erineb teistest seetõttu, et sisaldab täiendavalt ka antioksüdante. Hüaluroonhape on hüdrofiilne aine, ehk et ta seob endaga nahasiseselt vett, mis aitab säilitada vananemisega seotud vedeliku vähenemist. Stylage preparaadid toodetakse otse Prantsusmaal Vivacy laborites. See preparaat on võitnud mitmeid mainekaid auhindu esteetilise meditsiini alal.
Stylage Aesthetics tootesarja preparaadid on spetsiaalselt väljatöötatud erinevate eesmärkide ja toime efektide saavutamiseks, alates peenikeste kortsukeste kaotamiseks (Stylage S) kuni näokontuuride parandamiseni (Stylage M, L, XL); huulte perfektsemaks modelleerimiseks (Stylage Special Lips).
Kuna tegemist on kehaomase ainega ei ole vajadust teha naha allergiatesti ning vastunäidustused injektsiooniks praktiliselt puuduvad.
Stylage täitesüstid on Eestis Terviseameti poolt registeeritud preparaadid.
Vähem, kui tund aega kestva protseduuri järgselt võib vabaneda soovimatutest näokortsudest ja voltidest.
Efekt püsib 9 - 18 kuud, seejärel võib teha uue täitesüsti.
Protseduure teostab esteetilise meditsiini iluspetsialist.
Klientide ohutuse huvidest lähtuvalt eeldatakse esteetilise meditsiini hoolitsuste osutajalt meditsiinilist kõrgharidust, mida tõendab vastav diplom ning Terviseameti registrikood N10104

Omandatud sertifikaadid:

© 2014-2022 DERMCORRECT OÜ, Rüütli tn.38, II Korrus, Pärnu 80010   info@dermcorrect.ee Tel.+372 53421152
Tagasi sisu juurde