MESONIIDID (Jaapani) Pärnus - DermCorrect- Esteetiliste iluprotseduuride kabinet Pärnus

ESTEETILISTE ILUPROTSEDUURIDE KABINET
Sisu juurde

MESONIIDID (Jaapani) Pärnus

TEENUSED

MESONIIDID (Jaapani)
Thread (niit – inglise keeles), lift aga vastavalt ülestõstma. Seega, thread lift on kudede ülestõstmine, korrigeerimine spetsiaalsete kirurgiliste niitide abil. Esteetilise kirurgia alases kirjanduses antud meetodi puhul kasutatakse sünonüüme alternatiivne, veretu, armivaba või “nädalavahetuse facelift”.
Organismi vananemise, geneetilise, gravitatsiooniprotsesside toimel nõrgenevad kudedes kollageenik
iudude ja elastiini vahelised sidemed, mille tulemusena naha struktuur muutub.

Kellele sobib Thread lift meetod?
Esiteks naised ja mehed vanuses 40-60 aastat, kuid vanus on väga varieeruv näitaja. Teiseks need, kes soovivad enam väljendunud efekti, mis püsiks kauem kui täitesüstid ja botulismitoksiini kasutamisel saadud efekt. Kolmandaks, kes ei ole valmis traditsiooniliseks ilulõikuseks (otsmiku plastika, näo ringlõikus, kaelakortsude korrektsioon jt).

Mesoniitide (Thread lift) meetod on ohutu, efektiivne protseduur, mille abil saab anda näole värskema, loomulikuna mõjuva välimuse. Metoodika pakub innovaatilist, minimaalselt invasiivset lähenemist, et tagada patsiendile näo ringlõikuse sarnane tulemus (kuid ei asenda traditsioonilist näo ringlõikust).
Meetodi kohaselt viiakse peened transparentsed niidid naha alla vastavasse piirkonda (näo keskosa, otsmiku- ja kaelapiirkond), mida soovitakse korrigeerida. Korrigeeriv niit sisaldab väikeseid konksukesi, mis haakuvad ümbritsevatesse kudedesse, mille abil toimubki kudede ümberpaigutamine (ülestõstmine).
Üldjuhul toimub protseduur kohalikku tuimestustehnikat kasutades. Liftingu efekti kestvus on individuaalne , keskmiselt 2-3 aastat.

© 2014-2022 DERMCORRECT OÜ, Rüütli tn.38, II Korrus, Pärnu 80010   info@dermcorrect.ee Tel.+372 53421152
Tagasi sisu juurde